سوالات متداول

 

  پاسخ: ازوب فعلا در شهر تهران ، اصفهان، مشهد فعاليت دارد.

 

پاسخ: ارسال سفارشات بلافاصله بعد از تاييد فروشگاه و تعيين نحوه پرداخت توسط شما و کمتر از نيم ساعت انجام خواهد شد.

 

پاسخ: هزينه حمل در هر فروشگاه بر حسب منطقه سکونت شما متفاوت بوده و هنگام درج سفارش مبلغ پيک مشخص مي شود.

 

پاسخ: کار ما در ازوب اتصال شما به نزديکترين سوپر مارکت اطراف شماست. شما بعد از تاييد سفارش توسط فروشگاه مي توانيد پرداخت در محل را انتخاب نماييد و بعد از تحويل و بررسي سفارش خود مبلغ را به پيک تحويل نماييد.

 

پاسخ: هر فروشگاه شرايط متفاوتي دارد که قبل از ثبت سفارش به شما نمايش داده مي شود.

 

پاسخ: هر فروشگاه شرايط متفاوتي دارد که قبل از ثبت سفارش به شما نمايش داده مي شود.

 

پاسخ: ازوب از طريق شماره 30002594 با ارسال پيامک وضعيت سفارش شما را به اطلاعتان مي‌رساند. همچنين مي‌توانيد از فرم باز شده در نرم افزار وضعيت سفارش را  به صورت آنلاين مشاهده نماييد.

 

پاسخ: خير، بعد از ثبت سفارش به صورت خودکار براي شما پيامک ارسال خواهد شد و در صورت نياز کارشناسان واحد امور مشتريان ازوب با شما تماس خواهند گرفت.

 

پاسخ: تلاش ما در ازوب بر اين است که کالاهايي چون شير، ماست، گوشت، مرغ و … که از حساسيت ويژه‌اي برخوردار است با تاريخ روز ارسال شود و الباقي محصولات هم بايد نيمي به زمان انقضاء آنها مانده باشد تا ارسال شوند. در صورت ارسال کالايي با تاريخ گذشته شما حق داريد با واحد امور مشتريان ازوب تماس بگيريد و تقاضاي تعويض کالا را داشته باشيد.

 

پاسخ: تاريخ توليد محصولات ارسالي، همان روز ارسال و يا نهايتا روز قبل از آن (توليد بعد از ظهر روز قبل) مي باشد.

 

پاسخ: بله ، اکثر فروشگاه هاي ما تا ساعت 12 شب آماده دريافت سفارشات شما هستند.

 

پاسخ: در صورتي که با مشکلي مواجه شديد با واحد امور مشتريان تماس بگيريد تا همکاران ما شما را راهنمايي کنند. يا ميتوانيد در فرم نظر سنجي پيام گذاشته و يا از دريافت سفارش امتناع کنيد.

 

پاسخ: کارت‌هاي تخفيف و هديه‌ ازوب داراي کديست که با درج آن در کادر مربوطه، مبلغ کارت از فاکتور کسر مي‌گردد. اين کارت‌ها به صورت هديه و در شرايط ويژه به مشتريان از روش‌هاي مختلف اهدا مي‌شود.

 

پاسخ: ليست خريد اولين راه براي پيدا کردن کالاي مورد نظرتان است. با تايپ کالاي مورد نظر در ليست خريد مي‌توانيد آن را پيدا کنيد. شيوه ديگر منوي اصلي سايت است. براي مثال شير را در قسمت لبنيات مي‌توانيد ببينيد. 

 

پاسخ: بله، براي تمام سفارشات همراه با کالا فاکتور ارسال مي‌شود.